OpenCall to nowopowstała, pierwsza w kraju werbalna, społecznościowa platforma informacyjny utworzona w celu udostępniania, najczęściej poprzez rozmowę, wszelkich informacji na każdy temat, zwłaszcza informacji handlowych i technicznych.

Niemal każdy z nas jest specjalistą w jakiejś dziedzinie. Często bardzo wąskiej, jak tępienie komarów, pieczenie szarlotki czy odkręcanie zapieczonych śrub. Rzadziej szerszej i poważniejszej jak fizyka molekularna, psychologia, prawo pracy etc. Wie jak załatwić daną sprawę w urzędzie, pożyczkę na najkorzystniejszych warunkach czy dobrze płatną pracę on-line. Prawdopodobnie i Ty znasz się na czymś szczególnie dobrze. Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do współpracy i budowy pierwszej w Polsce wielobranżowej platformy informacyjnej OpenCall. Zostań konsultantem OpenCall i czerp satysfakcję z pomagania innym. Prowadząc działalność gospodarczą zyskaj klientów i nawiązuj stałe relacje z nowymi partnerami handlowymi.

Konsultacje w OpenCall są obecnie bezpłatne. W kolejnym etapie wdrażania platformy każdy konsultant będzie mógł ustalać indywidualną cenę, pobierać opłaty i wyznaczać czas swoich konsultacji. Wpływy w całości przekazywane będą na jego konto. Zapraszamy do rejestracji.

Właścicielem OpenCall jest firma OTIE Zintegrowane Systemy Informacyjne